مقدمه چرتکه میدان بار

این نرم افزار در سال ۱۳۷۸ توسط حسابداران خبره  یک بنگاه میوه و تره بار  در میدان بار همدان طراحی و پیاده سازی شد. و از سال ۱۳۷۹ نصب و راه اندازی گردید، پس از زمان کوتاهی مورد استقبال بی نظیر  سایر بنگاه ها قرار گرفت. هم اکنون پس از گذشت بیش از ۱۵ سال چرتکه بار به نامی آشنا در میادین میوه و تره بار همدان تبدیل شده و در بیش از ۱۲۰ بنگاه فقط در شهر همدان مور استفاده است و در  سایر شهر های اطراف نیز رضایت مشتریان را جلب نموده است. پس از جستجو و تحقیقاتی که تیم ما انجام دادند این مهم را دریافتیم که جای خالی  چنین  نرم افزاری  در سایر استان ها نیز حس می شود  از این رو  برآن شدیم تا این محصول کم نظیر را  با افتخار به تلاشگران عرصه  میادین  میوه و تره بار عرضه کنیم.

چرا اکسس؟

بانک اطلاعاتی این نرم افزار اکسس می باشد که این نرم افزار را قادر می کند بدون نصب هیچ نرم افزار جانبی دیگر روی سیستم قرار گیرد و از سرعت مطلوبی در کنار حجم کم برخوردار باشد.

استفاده از بانک اطلاعاتی اکسس یکی از مزایای نرم افزار چرتکه میدان بار که به سادگی و سهولت جابجایی آن می افزاید. پایگاه داده اکسس تمامی آنچه به جهت اطلاعاتی مورد نیاز است را مرتفع می کند و به آسانی در همه سیستم ها نصب میشود.

نرم افزار چرتکه میدان بار  قابلیت نصب روی سیستم عامل های  ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ ، ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی رادارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت های زیر مراجعه کنید:

فرم ها و تصاویر نرم افزار حسابداری چرتکه بار

امکانات و گزارشات نرم افزار حسابداری چرتکه بار